Przede wszystkim jesteśmy Szczęśliwymi Kobietami, Żonami, Matkami. Pedagogami i psychologiem. Nie godząc się na sytuację edukacyjną w naszym kraju i najbliższym otoczeniu, postanowiłyśmy stworzyć miejsce dla naszych dzieci z wartościami, które chciałybyśmy aby wynieśli w świat i swoją postawą w dorosłym życiu dawali przykład innym.
Dla psychologa ważne są zdrowe, dobre relacje ze sobą samym, a potem z innymi ludźmi, dla pedagogów ważne jest zarażenie młodego człowieka zachwytem i odkrywaniem swoich możliwości poznawczych, bo tylko poprzez zachwyt, człowiek może chłonąć wiedzę, rozniecać ciekawość. Postanowiłyśmy to połączyć i jeszcze dodać odrobinę tego co w dzieciństwie najważniejsze, spontaniczną zabawę, poprzez którą poznajemy dziecko ,a ono poznaje siebie, rozwija swoją kreatywność oraz kształtuje osobowość.
Podczas naszej wieloletniej pracy byłyśmy świadkami tego jak pierwsze wczesne lata dzieciństwa wpływają na późniejsze kształtowanie schematów, skryptów poznawczych i jak dużą rolę pełnią w późniejszym spostrzeganiu siebie i innych. Dlatego też naszą misją jest zbudować FUNDAMENT na którym zbudowane zostanie dalsze życie w poczuciu bezpieczeństwa i pełnej akceptacji tego kim jesteśmy. Każdy z nas jest INNY a sztuką jest by SZANOWAĆ I AKCEPTOWAĆ te różnice.

Z misją stworzenia bezpiecznej przestrzeni do kształtowania wolności, szacunku, zaufania do siebie i innych w radości i z zachwytem nad fundamentalnym okresem rozwoju człowieka jakim jest dzieciństwo.
Naszą misją jest celebracja dzieciństwa…

ZESPÓŁ
Aby spełnić naszą misję postanowiłyśmy znaleźć ludzi, którzy mają podobne do naszych wartości i udało się, tworzymy zgrany kobiecy zespół pedagogów i… psychologa, ze zróżnicowanym doświadczeniem. To co nas połączyło to wspólna pasja do badania i poszukiwania najlepszej drogi , wspierania indywidualnego rozwoju małego człowieka.